Resident Evil
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Samotnicy dnia dzisiejszego, wy, odosobniający się, ludem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sami wybrali, powstanie lud wybrany - a z niego nadczłowiek.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rezerwat- dom BlackTear

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 12:58 am

- Ja... - zaczął się wzbraniać, ale urwał. - Nie wiem czemu to powiedziałem... Jesteś po prostu piękna... i dobra. Dla mnie. To wszystko. - powiedział odkładając łyżkę. - Może już pójdę... Przepraszam i dziękuję. - wstał i ruszył do wyjścia. - Jutro rano powinnaś mieć przed domem zapłatę za troskę i gościnę. - dodał mając na myśli mięso i to niezarażone.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 1:02 am

- Nie musisz...- wzruszyła ramionami nieco zakłopotana - Wiesz...gdybyś potrzebował towarzystwa by pogadać to wiesz...no...jestem tutaj - uśmiechnęła się - Jesteśmy - poprawiła bo Milo zapiszczał merdając ogonem.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 2:48 pm

- Powinienem. - odparł na odchodnym, ale stanął plecami do nich, gdy usłyszał "potrzebował towarzystwa". jest samotna... To ona potrzebuje towarzystwa... Tylko boi się to powiedzieć wprost... - Będę. Jutro. - odwrócił głowę i puścił im oczko. Ruszył pędem na czworakach, a ogon powiewał mu niczym warkocz komety.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 3:07 pm

Pomachała mu, a gdy straciła go z oczu wróciła do środka. Zamknęła szczelnie drzwi i je zabarykadowała odpowiednio. W obecnych czasach naprawdę było niebezpiecznie spać z niezamkniętymi drzwiami.
Czy czuła się samotnie? Tak...ojca i brata nie było, a jak byli to zajmowali się sobą i całym planowaniem...
- Chodź Milo...poczytamy sobie bajkę, ok? - pocałowała psiaka i ruszyła na piętro do swojej sypialni.
Przed nią pokój musiała zajmować jakaś pedantka bo wszystko było idealnie ułożone...
Zasnęła z Milo w bujanym fotelu.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 3:48 pm

Wrócił nad ranem, niosąc ze sobą już przyrządzone wstępnie mięso. W wiosce wytłumaczył powód swojej nieobecności i powiadomił o tym, że może go nie być czasami. Po odsłuchaniu zabawnych komentarzy o miłości i temu podobnych, poszedł spać. Teraz stał w pobliżu chatki i nasłuchiwał Milo, który już go wyczuł i radośnie szczekał chcąc wyjść. Toboe nie wiedział, czy wróciła męska część rodziny, dlatego trzymał się w pewnej odległości od domu
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 4:08 pm

Męska część nie wróciła jeszcze co martwiło Irmę. Obudziło ją szczekanie i skomlenie Milo.
Dziewczyna przestraszona zerknęła przez zaciągnięte zasłony kto to może być.
Zarażeni? Jednak to tylko Toboe którego rozpoznała po śnieżnobiałym futrze. Zeszła na dół i otworzyła drzwi. Milo oczywiście popędził do kotka.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 4:17 pm

-Hej mały. - złapał psiaka na rękę-łapę. W drugiej trzymał garnuszek, który już był obwąchiwany z zapałem godnym podziwu przez malucha. - Ten, no... Cześć. - powiedział do dziewczyny. - Przyniosłem... coś treściwszego do zjedzenia. - uśmiechnął się niepewnie, choć niestety w jego wykonaniu wyglądało to raczej jak obnażanie kłów.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 4:36 pm

- Chodź...wejdź śmiało - wskazała na drzwi - Pomóc Ci? - zapytała - Skąd wziąłeś garnek?
No właśnie. Skąd ten kotołak wziął rzeczy, żeby przyrządzić gulasz?
Popatrzyła na niego zainteresowana.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 4:46 pm

Wszedł do domu.
- Może niech to zostanie jeszcze moją tajemnicą. - uśmiechnął się. - Co prawda nieco osmolony garnek, bo na ogniu przyrządzane, ale powinniście być zadowoleni. - tu spojrzał wymownie na psiaka. Garnek odłożył na stolik. - Co u Ciebie? Reszta nie wróciła?
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 9:52 pm

- No właśnie jeszcze nie...martwię się..jeżeli coś im się stało...- urwała i spojrzała gdzieś w bok.
Wtedy została sama na tym świecie. Ta myśl była przytłaczająca...
- Siadaj zaraz podam obiad - mruknęła zabierając garnek i idąc do kuchni.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 10:20 pm

Usiadł na łóżku, które wcześniej zajmował.
- Chyba nie pozostawiałem po sobie zbyt wielu kłaków? Kolejną wadą jest strasznie dużo sierści między innymi w jedzeniu... Staraliśmy się... znaczy starałem się, by było ich jak najmniej, jak nie w ogóle. - szlag... chyba wydałem, że jest nas więcej... Powinienem być bardziej ostrożny.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 10:25 pm

- Jest Was więcej? - podchwyciła - Możesz mi powiedzieć, nikomu nie powiem - obiecała stawiając trzy talerze na stole - Nie naliczyłam zbyt wiele sierści...
Usiadła za ławą i zaczęła jeść. Była głodna, od dawna nie miała w ustach mięsa...Milo tak samo. Prawie wpadł do talerza.
Irma dziękowała niebiosom za zesłanie jej kogoś takiego jak Toboe.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 10:35 pm

Toboe jadł nieco spokojniej, ale był rad, że im smakuje.
- Ech... wyłapałaś... tak, mamy coś na kształt wioski w lesie. Zjednaliśmy się i jakoś sobie razem radzimy dzieląc się obowiązkami. Inaczej skończylibyśmy jak tamten, co trafił na zwyrodnialców... Staramy się zachować jak najwięcej człowieczeństwa.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 10:58 pm

- To zrozumiałe, że wolicie trzymać się razem...szkoda, że ludzie nie doceniają tego że są zdrowi...
Wcześniej mieszkałam w mieście, ale zrobiło się tam niebezpiecznie. Strzelaniny, napady, rabowanie...nadal się tak zachowują. Jak dzikie bestie..- wróciła wspomnieniami do przeszłości.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 11:40 pm

- Wychodzi na to, że zwierzęta są bardziej humanitarne od ludzi... Chociaż w sumie tak było zawsze... - dodał po chwili zastanowienia. Dokończył jedzenie, przy którym się nieco męczył łapami ze sztućcami. - Dziękuję. - powiedział znowu uśmiechając się w sposób bardziej przypominający obnażanie kłów niż uśmiech.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyNie Paź 31, 2010 11:49 pm

- Ale na czele porządku stało prawo...teraz panuje bezprawie. Mówiłeś coś swoim przyjaciołom o mnie?- zapytała zainteresowana. Szczeniak wylądował na jej kolanach i cichutko chrapał. Wreszcie najadł się do syta. Zdarzało mu się mlaskać przez sen i wierzgać łapakami.
Pogłaskała delikatnie Milo patrząc na Toboe.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyPon Lis 01, 2010 12:04 am

- Je eee... ten... no... trochę... - nie mógł patrzeć jej w oczy i postanowił wpatrywać się w kant stołu, jakby okazał się bardzo interesujący. - Niewiele... Tylko, że mi pomogłaś i że potrzebuję mięsa do odwdzięczenia się.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyPon Lis 01, 2010 12:12 am

Zarumieniła się. Mówił o mnie swoim przyjaciołom z wioski! ucieszyło ją to ale zaraz poczuła przygnębienie. Pewnie gadał jaka to maruda i płaczka mu się trafiła.
- Podziękuj im ode mnie. Jak wróci tata z bratem to postaram się Wam dać coś w zamian. Czego najbardziej potrzebujecie?
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyPon Lis 01, 2010 12:19 am

Toboe zaczął się śmiać serdecznie.
-Nie musisz się odwdzięczać. Choć jeśli tak bardzo musisz, to szamponu dla psów i kotów w ilościach hurtowych. - śmiał się z tego jak mało kto. - To mam dzisiaj niezły humor... Najpierw mi mówili, że się zakochałem, a teraz załatwiam szampon dla psów kolegom... - zasłonił pyszczek łapami.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyPon Lis 01, 2010 2:05 am

Śmiech kotołaka był zaraźliwy.
- Mówili Ci, że się zakochałeś? - zapytała uciekając gdzieś wzrokiem - Z szamponami może być problem...samo mydło Wam nie wystarczy? Albo coś w tym rodzaju? Porozmawiam z tatą...
Uśmiechnęła się pogodnie.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyPon Lis 01, 2010 7:20 pm

- Miau... - tym słowem się uspokoił nieco. - Mydła to mamy, ale sierść niekiedy go nie toleruje i się zlepia. A niektórzy wolą mieć zadbaną. - pogładził się po ramieniu rozbawiony.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptyPon Lis 01, 2010 8:11 pm

Uśmiechnęła się pod nosem.
- Jeszcze powiesz, że urządzacie pokaz mody - Irma już sobie wyobrażała paradujących po wybiegu futrzaków. - Chcesz zobaczyć resztę domu? Mamy komputer ale chyba nie działa. - zaoferowała wstając. Złapała w dłonie Milo i ruszyła w stronę schodów na piętro.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 34
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptySob Lis 06, 2010 1:00 am

- Yyy... niekoniecznie. - odpowiedział na pokaz mody. - Po prostu traktujemy je jako nieco inne włosy i mało kto lubi łazić w spoconej, pozlepianej sierści. Zwierzęta mogą się wylizać, nas to specjalnie nie kręcie. - zaśmiał się. - Kooompuuuteeer? - wyszczerzył niemal wszystkie ostre zębiska. - trochę ciężko korzystać z klawiatury za pomocą łap, ale będę jak w siódmym niebie... I powiedz jeszcze że masz internet, to chyba posikam się ze szczęścia. - ruszył za nią.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 EmptySob Lis 06, 2010 1:05 am

W najmniejszym pokoju na piętrze znajdował się komputer. Pokoik miał brązowe ściany na którym znajdowały się małe zdjęcia, obrazki. Nad biurkiem wisiała mapa rezerwatu. W rogu stała mała kanapa.
- Jest modem ale szwankuje. - odpowiedziała siadając na oliwkowej kanapie wraz z Milo.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Sponsored content





Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat- dom BlackTear   Rezerwat- dom BlackTear - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rezerwat- dom BlackTear
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Rezerwat-Puszcza
» Irma BlackTear
» Irmina BlackTear

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Resident Evil :: Świat :: Stany Zjednoczone- Rezerwat-
Skocz do: