Resident Evil
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.


Samotnicy dnia dzisiejszego, wy, odosobniający się, ludem wy kiedyś będziecie: z was, któryście się sami wybrali, powstanie lud wybrany - a z niego nadczłowiek.
 
IndeksLatest imagesSzukajRejestracjaZaloguj

 

 Rezerwat-Puszcza

Go down 
2 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat-Puszcza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat-Puszcza   Rezerwat-Puszcza - Page 2 EmptyNie Paź 24, 2010 7:40 pm

- Och!- wpatrywała się wstrząśnięta w jego kocią twarz, a raczej pysk. Jednak najmocniejsze wrażenie wywołało w niej jego spojrzenie. Miał duże piękne brązowe oczy, tak ludzkie...- Jesteś kotem...znaczy dużym kotem....Czyli ludzie zmieniają się w zwierzęta...- znowu musnęła palcami jego futerko nie mają odwagi całkowicie zanurzyć palców w jego sierści- W którym miejscu Cię boli?- zapytała delikatnie dotykając długiego ogona.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 35
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat-Puszcza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat-Puszcza   Rezerwat-Puszcza - Page 2 EmptyNie Paź 24, 2010 8:36 pm

- Tak. Jestem... Z zewnątrz Irbisem... W dwóch trzecich długości ogona. - Podpowiedział patrząc niepewnie jak się nim zajmuje nieznajoma. - Nie krzyczysz... -zauważył.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat-Puszcza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat-Puszcza   Rezerwat-Puszcza - Page 2 EmptyNie Paź 24, 2010 9:21 pm

Spojrzała w brązowe oczy.
- A dlaczego mam krzyczeć? - zapytała badając wskazany fragment ogona. - Nie czuć, żeby był złamany...Myślę, że sobie go stłukłeś...upadłeś na ogon tak? - wstała i otrzepała kolana z liści i ziemi.- Wstawaj. W domu mam bandaż i jakieś maści. To którędy do domu?
Rozejrzała się.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 35
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat-Puszcza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat-Puszcza   Rezerwat-Puszcza - Page 2 EmptyNie Paź 24, 2010 9:28 pm

Gdy mu badała ogon, drapał pazurami ziemię rozdzierając z łatwością korzenie. Gdy skończyła, odetchnął.
- Boli... - jęknął. Wstawał ostrożnie, by nie dotykać nic drżącym jak galareta ogonem. Wziął go w łapy i stanął chwiejnie. - W tamtą... - powiedział wskazując brodą. Ruszył chwiejnym krokiem we wskazanym kierunku.
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat-Puszcza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat-Puszcza   Rezerwat-Puszcza - Page 2 EmptyNie Paź 24, 2010 9:35 pm

Powinien przestać boleć za jakiś czas..- chciała go pocieszyć bo Toboe wyglądał jak męczennik. Zrównała się z nim obserwując go przedtem. Ludzkie ciało obrośnięte sierścią. Takie miała skojarzenie.
- Jesteś sam? Ja mieszkam z tatą i bratem. Musieliśmy ukryć się w rezerwacie przed ludźmi z miasta...walczą tam o wszystko...
Szła powoli gotów go podtrzymać. Nie wyglądał już teraz na groźnego..
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 35
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat-Puszcza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat-Puszcza   Rezerwat-Puszcza - Page 2 EmptyPon Paź 25, 2010 10:52 pm

- Pozwól, że nie odpowiem na Twoje pytanie. Co znaczy, że mieszkasz z kimś jeszcze?! - stanął. - Nie idę... Nie mogę. - Mam się pokazywać komuś, kogo nie mogę od tak zabić? W mieście zawsze mogłem zdjąć z ramienia snajperkę i od razu sprawa się rozwiązywała... Czasem nawet bez strzałów
Powrót do góry Go down
Irma
Admin
Irma


Liczba postów : 83
Join date : 17/10/2010
Age : 33
Miejsce zamieszkania : Stany Zjednoczone

Rezerwat-Puszcza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat-Puszcza   Rezerwat-Puszcza - Page 2 EmptyWto Paź 26, 2010 8:27 pm

Przystanęła patrząc na niego zdumiona.
- Nie martw się. Nie ma ich od rana i nie będzie przez kilka dni. Wyruszyli na polowanie, mam nadzieję, że uda im się znaleźć coś do jedzenia. Głód bardzo nam doskwiera...No chodź. Proszę. - zielone oczy patrzyły w ciepły odcień brązu Toboe.
Powrót do góry Go down
https://residentevils.forumpolish.com
Toboe
Szpieg
Toboe


Liczba postów : 42
Join date : 22/10/2010
Age : 35
Miejsce zamieszkania : USA

Rezerwat-Puszcza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat-Puszcza   Rezerwat-Puszcza - Page 2 EmptyWto Paź 26, 2010 8:41 pm

- Niech będzie. O ile jedzenie nie znajdzie ich, jak to było prawie z Tobą... - stwierdził po krótkim zastanowieniu się. - Las jest równie niebezpieczny, co miasta... - ruszył dalej. - Gdyby jeszcze ogon nie był tak wyczulony... Jako zupełnie nowy jest czuły jak... jak... jest czuły.
//Chatka Irmy
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Rezerwat-Puszcza - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Rezerwat-Puszcza   Rezerwat-Puszcza - Page 2 Empty

Powrót do góry Go down
 
Rezerwat-Puszcza
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Oak Silver - Puszcza
» Rezerwat- dom BlackTear

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Resident Evil :: Świat :: Stany Zjednoczone- Rezerwat-
Skocz do: